Світлодіодні стрічкиТоварів: 47.

на сторінці
Показано 1 - 12 з 47 товарів
Показано 1 - 12 з 47 товарів

Хочете зробити світлодіодне підсвічування стелі, автомобіля, офісу? У цьому розділі представлений широкий вибір світлодіодної стрічки на самоклеючій основі. Є стрічка червона, синя, зелена, жовта, біла, вологозахищена і без захисту. Всього 106 видів світлодіодної стрічки. Існують знижки, тих підтримка та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо Ви не знайшли той товар, який шукали або у Вас є питання - телефонуйте 096 208-208-3

СВІТЛОДІОДНІ СТРІЧКИ: МАСА МОЖЛИВОСТЕЙ!

Таке поняття, як LED стрічка (вона ж – стрічка світлодіодна) сьогодні відома все більшому колу споживачів. Це виріб являє собою тонку смугу, на якій розміщені спеціальні світлодіоди. Крім рекламної підсвічування, такі стрічки використовують і в автомобілях (для підсвічування днища або приладовій панелі). В цілому, область застосування світлодіодної стрічки не обмежена лише технічними показниками – LED стрічка може бути встановлена практично де завгодно.

ПЕРЕВАГ У ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ ТАКОГО ТИПУ ПРЕДОСТАТНЬО. ТАК, ЦЕ:

 • низький рівень енергоспоживання;
 • простота монтажу (купити світлодіодну стрічку можна, не побоюючись, що доведеться свердлити отвори для її встановлення – більшість стрічок має самоклеющуюся основу, так і місця зажадає таке обладнання дуже мало);
 • використання такого освітлення зовсім безпечно;
 • можна підібрати стрічку необхідної довжини;
 • світлодіоди практично не виділяють тепла, порівняно з лампами розжарювання;
 • якщо вам потрібна світлодіодна стрічка, ціна - останнє, що повинно турбувати, адже вартість такого обладнання досить приваблива;
 • немає необхідності купувати комплектуючі (хіба що тільки блок живлення);
 • світлодіодні стрічки купити можна для використання навіть в самих несприятливих умовах (у такому разі варто робити ставку на обладнання з пило - та вологозахист);
 • можна вибрати стрічку зі світінням різного кольору;
 • ресурс такого обладнання – близько 50 000 годин;
 • світлодіодні стрічки – це, перш за все, всі переваги, якими володіють світлодіоди (а таких «плюсів» справді вистачає).

По спрямованості світла LED стрічки можуть мати бокове або фронтальне світіння. Також вони можуть мати різний рівень вологозахисту (існують стрічки без захисту, частково захищені і, звичайно ж, вологозахищені).

Якщо вам потрібна світлодіодна стрічка купити можна обладнання зі світлодіодами різного кольору. Це можуть бути білі, червоні, зелені, жовті, сині смуги або RGB-стрічки. Останні можуть міняти колір світіння - це здійснюється за допомогою спеціального контролера.

Led-стрічки, природно, можуть бути з фронтальним і бічним світлом. Прилади з фронтальним світінням застосовують, в основному, в дизайні екстер'єру і інтер'єрів, підсвічування рекламних конструкцій, у виготовленні лінійних світильників. Стрічки з боковим світлом доцільно встановлювати в невеликих отворах або коли є необхідність направити промінь світла паралельно поверхні, на якій встановлена стрічка.

Одним словом, для чого б ви не планували використовувати LED-стрічку, можна підібрати вигідний варіант. Переваг у таких освітлювальних приладів багато, тому особливості вибору залежать тільки від розмаху вашої фантазії. Будь то світлодіодне підсвічування стелі в квартирі, офісі або автомобілі, в нашому магазині ви зможете обзавестися стрічками для будь-яких завдань. Самоклеючі світлодіодні смуги всіляких квітів – для реалізації найбільш непередбачуваних ідей! Загляньте в каталог нашого магазину – там представлені світлодіодні стрічки, ціна яких дуже приваблива.