Світильники ЖКГТоварів: 16.

на сторінці
Показано 1 - 12 з 16 товарів
Показано 1 - 12 з 16 товарів

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) є невід'ємною частиною інфраструктури міста. Його частиною є система освітлення місць загального користування, таких як вхід в під'їзд, сходова клітка, сходовий марш, підвал тощо. До світильників ЖКГ пред'являються деякі специфічні вимоги, тому ви не можете просто повість у тому ж під'їзд один патрон з лампочкою або встановити звичайний домашній світильник з плафоном. Наш інтернет-магазин пропонує підприємствам і організаціям, які займаються комунальним господарством в Україні, купити сучасні світильник для ЖКГ. Великий вибір, низькі ціни, швидка доставка – все це ви отримаєте, оформивши замовлення у нас.

ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКІВ ДЛЯ ЖКГ

Як у Києві, так і в інших міста світильник ЖКГ повинні висвітлювати вологі і запилене приміщення в офісних будівлі та житлових будинках. Вони розраховані на експлуатацію в діапазоні температур від -20 до +40 0С. Основа світильників найчастіше виконується з алюмінієвого сплаву і покривається порошковою фарбою. Як плафона використовується термостійке матоване скло. Найпоширеніші кольори – чорний і білий. Якщо ми говоримо про ступінь захисту, то вона перебуває на рівні IP45, тобто пил і волога не можуть проникнути всередину конструкції.

Як кріпильного матеріалу вибирають шурупи, якими світильник кріпиться до стіни, або до стелі.

Останнім часом в якості джерела світла все частіше застосовують світлодіоди. Вартість експлуатації такого світильника для ЖКГ прагне до мінімуму, так як навіть якщо він буде працювати без зупинки 24 години на добу, витрати на електроенергію будуть мінімальними. Так само варто врахувати, що у кожного світильника є свій ресурс, після закінчення якого неможливо гарантувати його безперебійну роботу. У світлодіодних освітлювальних приладів цей показник набагато більше, тобто вкладення в обладнання можна вважати оптимальними.

Світлодіодні світильник ЖКГ досить часто оснащують додатковими можливостями, які дозволяють отримувати додаткову економію, але при цьому не занадто збільшують вартість обладнання. Судячи з відгуків споживачів варто купувати освітлювальні прилади, оснащені датчиками руху і освітленості. При їх наявності світло включиться тільки тоді, коли стане досить темно або поруч хто-небудь пройде.