Фільтр
Завантаження ...
ІК пульт, 4А, 14 кнопок, 10 рівнів яскравості, 4 динамічних режиму
Диммер 1-канальний 8А з радіо-пультом 3 кнопки
Радіо диммер для одноколірної стрічки, струм мах18А, пульт на 11 кнопок, 4 рівня яскравості, плавне регулювання яскравості, таймер вимкнення
Диммер 1-канальний 30А з радіо-пультом 3 кнопки
Пульт для диммера 4-канального Mi-Light 2,4 G, Wi-Fi
12А, 4 канали, 12-24В
Контролер для RGB стрічки, струм 6А, 3 кнопки (вибір динамічного режиму, швидкості і кольору стрічки)
WW і W контролер струм 6А (3*2А) c IR-пульт на 24 кнопки
RGB контролер струм 6А з ІЧ-пульт на 24 кнопки
Радіо контролер для RGB стрічки струм 6А на 17 кнопок, 7 статичних кольорів, 7 рівнів яскравості, 20 динамічних режимів, 20 статичних режимів, 10 рівнів швидкості блимання
Радіо контролер для RGB стрічки струм 6А на 10 кнопок, 20 динамічних режимів, 19 статичних режимів
Радіопульт на 28 кнопок, 750W
Напевно, зараз немає людини, яка не чула б про світлодіодних стрічках. Але чи всі знають, що існують цікаві аксесуари для світлодіодних стрічок.
Наприклад, що таке диммер для світлодіодної стрічки? Диммер – це пристрій дозволяє зменшувати яскравість світлодіодної стрічки. Ви скажете, навіщо він потрібен? Адже від світлодіодної стрічки і так не дуже багато світла. Відповідь проста, якщо хочеться створити інтимну обстановку, або якщо Ваша дитина боїться засинати без світла, що робити? Правильно, плавно зменшуємо яскравість на диммере і насолоджуємося м'яким рівномірним світлом від світлодіодної стрічки.
А що таке контролери rgb стрічки, це не той же диммер? Ні, контролери це щось інше, хоча у багатьох з них функція регулювання яскравості присутній. А ціна на ці пристрої не така велика, щоб відмовляти собі в естетичному задоволенні. Диммер може тільки вмикати/вимикати і управляти яскравістю одноколірної стрічки. А якщо Ви вибрали стрічку RGB, то для неї потрібно буде використовувати спеціальний контролер. Світлодіод RGB стрічки не такий як у одноколірної стрічки, він має шість ніжок і складається з трьох кристалів червоного, зеленого і синього, а стрічка підключається відповідно чотирма проводами, мінус червоний, синій, зелений і загальний плюс, завдяки чому стрічка може світитися цими трьома основними кольорами. А якщо ми підключимо стрічку до rgb контролеру, то зможемо не тільки змішуванням трьох кольорів одержати будь-який колір, але і задавати різні динамічні режими миготіння.
Відмінностей дуже багато, давайте розбиратися.
В першу чергу всі контролери діляться на контролери з інфрачервоним пультом, радіо пультом або ж без пульта зовсім. А це дуже важливо, контролери без пульта ми не розглядаємо, оскільки їх застосування дуже обмежено, а от який вибрати пульт, радіо або інфрачервоний – має значення. Інфрачервоний пульт потрібно буде завжди направляти на спеціальний датчик, а це не завжди зручно. Простіше використовувати контролер з радіо пультом, який буде працювати і через гіпсокартон і навіть через стінку. Далі можна звернути увагу на кількість кнопок на пульті, чим їх більше, тим більше квітів можна вибрати і тим більше просто управляти стрічкою. Хороші відгуки в Україні отримали музичні контролери з вбудованим мікрофоном, завдяки додаванню цієї функції, можна насолоджуватися справжньою світломузикою і влаштовувати веселі вечірки.
Варіантів маса, якщо захочете купити контролер для світлодіодної стрічки в Києві, то навіть не замислюйтесь, зателефонуйте в наш інтернет-магазин і ми підберемо вам все, що потрібно.