Акцентне освітленняТоварів: 24.

на сторінці
Показано 1 - 12 з 24 товарів
Показано 1 - 12 з 24 товарів

Світильники для акцентного освітлення інтер'єру. Використовуються для підсвічування стін, картин та ін Сучасний дизайн відмінно впишеться у Ваш інтер'єр.

Сучасні джерела світла дають практично необмежені можливості для акцентной підсвічування. Освітлення інтер'єрів, фасадів, рекламних конструкцій, автомобілів – все це можливо завдяки такому поняттю, як світлодіодне підсвічування. Областей використання такого виду приладів дійсно багато. Тут можна обмежуватися тільки польотами фантазії.

Що стосується самого світла, може застосовуватися як LED підсвічування одного кольору, так і світильники RGB – тобто, міняти колір підсвічування можна самостійно, задаючи певні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування або спеціального RGB контролера.

В цілому, можливостей світлодизайну в інтер'єрі величезна кількість. Серед найбільш популярних:

  • застосування світлодіодних приладів для декору стін, для створення акцентів на картинах. В такому випадку можна встановити настінні світильники з двома світлодіодами, так і з п'ятьма. Світлодіоди можуть бути спрямовані в різні сторони, так і розміщуватися один проти одного;
  • стильні декоративні світильники знаходять своє місце і на полицях поруч зі скляними виробами або ж просто з оригінальними сувенірами і іншими дрібничками. Світло різних кольорів, що випромінюється приладом, створить захоплюючу атмосферу і, безсумнівно, додасть родзинку інтер'єру;
  • світильники для акцентного освітлення також успішно застосовуються для створення приголомшливих світлових ефектів на склі і вітражах, тому якщо в інтер'єрі є подібні деталі, LED підсвічування буде дуже до речі;
  • непогано буде виглядати світлодіодне підсвічування в акваріумі або фонтані: під водою можна встановити герметичні світильники різних форматів.

Одним словом, світильники для акцентного освітлення інтер'єру – це не просто економічно, але і неймовірно естетично. Тому придбання та встановлення таких елементів – цілком вдале рішення!