ПідводніТоварів: 18.

на сторінці
Показано 1 - 12 з 18 товарів
Показано 1 - 12 з 18 товарів

ПІДВОДНІ ПРОЖЕКТОРИ. СВІТЛОДІОД АБО ГАЛОГЕН.

У Вас є водойма і потрібно його підсвітити? Ви звернулися за адресою. Інтернет-магазин «Домашній Електрик» безпосередньо працює з заводами Китаю і постачає підводні прожектори для фонтанів, басейнів, ставків і інших водойм. Вже ні для кого не секрет, що архітектурна та ландшафтна підсвічування надає вашому будинку і ділянки незабутню красу в нічний час. З басейнами і фонтанами ситуація та ж. Сьогодні важко уявити собі, що проектуючи басейн або фонтан можна не подбає про те, як буде виглядати водойма вночі.

Ми поставляємо тільки якісні підводні світильники тільки світлодіодні, відгуки про яких дуже хороші. Час галогенових підводних прожекторів давно минуло. У них була маса недоліків: велике споживання електроенергії, дорогі і масивні трансформатори великої потужності, часто перегорали лампи, а для їх заміни часто доводилося зливати воду з басейну. Також потрібно було уважно стежити, щоб вода повністю покривала світильник, а інакше він міг перегрітися і згоріти. Щоб зробити різнокольорову підсвітку доводилося використовувати світлофільтри або кольорові наклейки, в результаті чого отримували мутний не контрастний колір, який з часом міг ще й потьмяніти.

Всіх цих недоліків позбавлені світлодіодні підводні світильники, ціна на які може здатися високою, але вона виправдана високою якістю прожектора і ручною роботою. Світильники, як і в старі добрі часи, повністю герметичні і виконані з якісної нержавіючої сталі. Споживання електроенергії, завдяки якісним світлодіодам бренду Epistar, знизилася в 10 разів у порівнянні з галогенними прожекторами. Світильник для басейну тепер може пропрацювати до 50000 годин і він практично не гріється, а значить, його можна використовувати не тільки під водою, але і без води. Купити підводні світильники в Києві з RGB (різнокольоровими) світлодіодами сьогодні не проблема, ми завжди підтримуємо на своєму складі найбільш ходові позиції. Епоха різнокольорових прожекторів, можна сказати, почалася з появи світлодіодів, адже щоб прожектор галогеновий міг змінювати кольори, потрібна була дуже громіздка конструкція зі зміною світлофільтрів. Але хіба можна порівнювати світло від світлодіодів зі світлом, пропущеним через світлофільтр? Кольори у світлодіодів набагато соковитіше і яскравіше.

ЯКІ Ж ПІДВОДНІ ПРОЖЕКТОРИ МИ ПРОПОНУЄМО?

Ми пропонуємо найпопулярніші підводні прожектори RGB на складі в Україні потужністю 3, 6, 9, 12 Вт, інші кольори і потужності ми з радістю можемо вам привезти під замовлення.